€ 1800 brutto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2018 04:58

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie z Dortmundu bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • dbanie o jakość towarów przechowywanych na magazynie
  • przyjmowanie oraz rozładunek dostaw
  • rozkładanie produktów na magazynie
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • regularne przeprowadzanie inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie a także znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie praconwicze
  • pracę w Niemczech od podjęcia od zaraz
  • umowę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • opcję podjęcia zatrudnienia dla osób bez doświadczenia a także bez znajomości języka

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca na magazynie ze sprzętem RTV, Dortmund

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-rtv-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 7955a7b4a316a75d

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka Dortmund”

  1. Wraz z Dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą proszę o kontakt na nr. 695617769

  2. Jestem zainteresowany z praktyka na magazynie 797 365 660

  3. Tomasz2211 na 21 lutego 2018 @ 10:32

    Chciałbym poznać szczegóły, jestem zainteresowany, prosze o kontakt 015739849915