€ 10,84/h brutto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji batonów bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2018 05:44

Od zaraz praca w Niemczech w fabryce z Hamburga na produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej – czekoladowych batonów

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 10,84 euro brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac produkcyjnych, związanych z wytwarzaniem batonów czekoladowych
  • osoba zatrudniona zajmuje się obsługą i konserwacją maszyn produkcyjnych, odmierzaniem składników, kontrolą jakości i pakowaniem – w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Wymagania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • aktualne badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu – pracodawca zapewnia dobrze wyposażone, 2 osobowe pokoje
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja batonów czekoladowych, Düsseldorf 05/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 6165af844c953119

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji batonów bez znajomości języka Hamburg”

  1. Maciek 18 na 15 maja 2018 @ 14:44

    Witam jestem zaineresowany pracą prosze o kontakt 575636722

  2. szczeplo115 na 15 maja 2018 @ 20:30

    jestem bardzo zainteresowany praca

  3. lauszydelko na 25 maja 2018 @ 09:25

    Witam jestem zainteresowany wraz z grupa 3 osobowa do wyjazdu do pracy od zaraz najlepiej jeszcze w ten weekend jeśli można. Pozdrawiam Ola

  4. zanetaszyn@wp.pl na 27 maja 2018 @ 09:52

    Jestem zainteresowana 507189298