€ 10,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji części plastikowych bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:54

Zatrudnimy od zaraz pracowników na produkcję części z tworzywa sztucznego dla branży auto-moto. Praca w Niemczech (Berlin) dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacje: Berlin, Lipsk, Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Monachium, Hannover, Dortmund
Nr ref.:PPTS/HANN/N
Pensja: po odliczeniu kosztów zamieszkania pracownik otrzyma ok. 1200-1400 euro netto miesięcznie, stawka godzinowa wynosi 10,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • zadania produkcyjne w fabryce zajmującej się wytwarzaniem części samochodowych z tworzywa sztucznego
  • obróbka elementów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne nieskomplikowane zadania pomocnicze

Oczekiwania:

  • punktualność
  • zaangażowanie
  • doświadczenie w podobnej pracy na produkcji
  • dużą zaletą będą aplikacje od osób albo grup mogących przyjechać swoim autem do Niemiec
  • pracowitość
  • dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy na pełny etat
  • legalne zatrudnienie razem z drukiem A1, kartą EKUZ i ubezpieczeniem dodatkowym
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu skarbowego
  • wsparcie w rozliczeniu podatku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki zamieszkania
  • system 2 lub 3 zmianowy
  • +25% do podstawowego wynagrodzenia za pracę na noce i w godzinach nadliczbowych
  • pomoc koordynatora

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę.