€ 11,50-13,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 04:46

Aktualna oferta zatrudnienia w fabryce z Kolonii na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Niemcy praca bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych mrożonych kuchni włoskiej

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy – wyższą stawkę otrzymują osoby pracujące w chłodni

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • pracodawca potrzebuje obecnie 5 nowych pracowników do obsługi taśmy produkcyjnej z lasagne
  • różne zadania przy taśmie polegające na przygotowaniu składników, siekaniu, rozdrabnianiu, doprawianiu
  • prace związane z procesem mrożenia i pakowania gotowych wyrobów
  • w zakładzie przygotowywane są dania kuchni włoskiej – makarony, lasagne, risotto, pizza, gnocchi, cała fabryka podzielona jest na 2 części – w jednej gdzie dania są przygotowywane panuje temp ok 20 stopni, w drugiej części, gdzie dania są mrożone i pakowane panuje temp ok +2 stopni Celsjusza

Wymagania:

  • gotowość do przejścia badań w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu
  • pracowitość
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zdolność do pracy w zespole
  • przestrzeganie zada BHP oraz wewnętrznych zakładowych dotyczących pracy z żywnością
  • odpowiedzialne podejście do pracy i pracodawcy

Oferujemy:

  • pracodawca może zapewnić zakwaterowanie na miejscu – szacowany koszt to ok 200 – 250 euro miesięcznie od osoby
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej z 1 miesięcznym okresem próbnym
  • atrakcyjne zarobki
  • legalne warunki zatrudnienia – pracodawca opłaca składki i ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Produkcja dań gotowych, Kolonia 11/17”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 7455a1148ae8e18d

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Kolonia”

  1. Witam jestem zainteresowana praca od zaraz mam doświadczenie na produkcji mój numer telefonu to 503801473

  2. gala.lesiuk na 22 listopada 2017 @ 21:19

    prosze o katakt tel 015168515899