€ 7 euro netto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji el. metalowych bez znajomości języka, Baden Württemberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baden Württemberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 03:25

Fabryka działająca w rejonie Baden Württemberg poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech przy produkcji elementów metalowych. Oferta bez języka niemieckiego jest możliwa.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej na terenie Niemiec, zlokalizowanej w Baden Württemberg poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:
- składania elementów metalowych;
- kontrola jakości produktów gotowych.

Wymagania:

-gotowości do podjęcia pracy od zaraz;
-chęci do pracy;
-kultury osobistej;

Dodatkowe atuty:

-prawo jazdy kat.B;
-własny samochód (niewymagany);
-znajomość języka niemieckiego/angielskiego (niewymagane);

Oferujemy:

-atrakcyjne warunki;
-umowę o pracę tymczasową;
- darmowe zakwaterowanie;
-opiekę polskich koordynatorów;
-zwrot kosztów użytkowania samochodu prywatnego z miejsca pracy do miejsca zakwaterowania;
-praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 88259a66f2a85075

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji el. metalowych bez znajomości języka, Baden Württemberg”

  1. Proszę o kontakt telefoniczny 737 820 815 pozdrawiam Piotr

  2. Prosze o kontakt viktarhendelman@wp.pl