€ 1600 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji herbat bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2016 02:37

Producent herbat z Düsseldorfu zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka do przygotowywania mieszanek z suszu. Oferta pracy w Niemczech na produkcji również przy odmierzaniu składników, obsłudze maszyn i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji herbat
Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy
Płaca: 1600 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie mieszanek z suszu – skrupulatne odmierzanie składników, kontrola jakości
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, samodzielność, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie
  • chęć rozwoju
  • dużą zaletą będzie aplikacja od osób ze znajomością języka niemieckiego
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju
  • liczne szkolenia pracownicze i rzetelne wprowadzenie w obowiązki
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie na niemieckiej umowy o pracę
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu w cenie 200-300 euro miesięcznie
  • bezpłatny udział w kursie językowym, zapewnionym po godzinach pracy w siedzibie pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania aplikacji na poniższy adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja herbat, Düsseldorf”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-produkcji-herbat-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 56957fe91584407e