€ 1700 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2017 04:28

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji wrapów, kanapek i panini w fabryce z Kolonii. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie
Liczba wakatów: 5
Termin rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy kontroli jakości oraz przygotowywaniu składników do dalszego przetworzenia
  • osoby zatrudniona będą kroić, szatkować oraz porcjować
  • pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP oraz wewnętrznym regulaminem zakładowym
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • utrzymywanie szybkiego tempa produkcji
  • chęć rozwoju

Zapewniamy:

  • możliwe zamieszkanie w cenie ok. 200 euro miesięcznie od osoby
  • pracę od zaraz na podstawie niemieckiej umowy czasowej
  • legalne warunki zatrudnienia
  • sprawdzonego pracodawcę
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • pełny etat
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na produkcji kanapek, wrapów i panini, Kolonia″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 87558b364d62c524

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez języka Kolonia”

  1. Bartek Paulina na 27 lutego 2017 @ 13:00

    Jestesmy chetni jesli jest praca dla par mozemy w kazdej chwili przyjechac i zaczac prace
    +48 609 446 939 / +48 564 864 051

  2. magdalena93 na 1 marca 2017 @ 15:34

    Jestesmy zainteresowani praca ja wrza z partnerem mozemy odrazaz przyjechac i zaczac prace nasz kontakt to 697354917