€ 9,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji sałatek bez znajomości języka Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 marca 2018 02:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji sałatek owocowych i warzywnych. Oferta z Schwalmtal od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Schwalmtal, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie produkującym sałatki warzywne oraz owocowe
  • do zadań należeć będzie maszynowe oraz ręczne cięcie, obieranie, krojenie składników
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w branży spożywczej
  • możliwość przejścia szkolenia kosztującego około 25 euro w niemieckim sapeidzie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • możliwość regularnych wyjazdów do Niemiec

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • zamieszkanie i pomoc w organizacji transportu
  • opieka koordynatora
  • wyższe zarobki w wysokości 9% niż na umowie niemieckiej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV, na adres poniższy:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-salatek-owocowych-i-warzywnych-schwalmtal/

ID ogłoszenia: 805aab91078149f