€ 1100 Euro Netto

Dam pracę w Niemczech od zaraz Opiekunka dla starszego pana w Muenster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Muenster
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 00:06

Agencja BWE dla starszego pana z miejscowości Muenster poszukuje osoby chętnej do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osoby starszej. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka i gotowość do wyjazdu od zaraz.

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 86-letniego pana w Muenster. Pan choruje na Parkinsona oraz od 2005 roku na raka jelita, ma początki demencji, jest jeszcze stosunkowo sprawny fizycznie, dotychczas sam prowadził gospodarstwo domowe, lubi samochodowe wycieczki.

Obowiązki domowe: zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie i sprzątanie (do sprzątania domu przychodzi jeszcze druga osoba).

Opieka: pomoc w kąpieli, nadzór nad prawidłowym przyjmowaniem leków oraz towarzyszenie w codziennych czynnościach – wyjazdach. Pan mieszka sam w dużym domu z ogrodem (przychodzi ogrodnik). Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z własną łazienką i dostępem do internetu.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od zaraz na min. 6 tygodni, czynne prawo jazdy.

Zapewniamy: legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub na podstawie umowy zlecenia, atrakcyjne wynagrodzenie – 1100 Euro netto, dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech, dobrane oferty pracy, wsparcie koordynatora, organizację i opłacenie kosztów przejazdu, możliwość nawiązania stałej współpracy

Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

ID ogłoszenia: 412552e4a0417186