€ 11,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie kawy bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku 2016
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2016 04:04

Aktualna oferta pracy w Niemczech w fabryce kawy przy pakowaniu zestawów promocyjnych. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 3

Czas trwania umowy: do końca bieżącego roku

Obowiązki:

  • wkładanie słoików z kawą wraz z gadżetem w postaci logowanego kubeczka do opakowań plastikowo-kartonowych
  • praca monotonna w szybkim tempie
  • pracodawca narzuca realne limity dzienne do wykonania

Wymagania:

  • zręczność, sprawność
  • elastyczność godzinowa a także możliwość pracy po godzinach
  • uczciwość, pracowitość
  • punktualność – pracownicy posiadają karty którymi „odbijają się” przy wejściu i wyjściu, spóźnienia nie będą tolerowane
  • brak nałogów
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz do końca bieżącego roku 2016

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w wynajętym i w pełni wyposażonym mieszkaniu, cena do uregulowania za wynajem to 150 euro miesięcznie
  • zatrudnienie tymczasowe do końca bieżącego roku
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie-kawy08/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 73857a7515f734b9

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie kawy bez języka Frankfurt nad Menem”

  1. jusstynaa85 na 10 sierpnia 2016 @ 22:23

    Witam, jestem zainteresowana podjęciem pracy. Wysłałam CV na maila. Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Mam 23 lata jestem energiczny i chętny do nauki. Posiadam własny samochod aktualnie przebywam w Danii
    Numer kontaktowy: +4550132166
    E-mail:Bmwe461994@wp.pl