€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech 2018 od zaraz pakowanie orzechów, kawy bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 04:10
  • Wygasa: 7 dni, 11 godzin

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka do pakowania artykułów spożywczych – kawy, słodyczy, orzechów. Niemcy praca od zaraz 2018 na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pracownik produkcji – pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu artykułów spożywczych, takich jak kawa, słodycze czy orzechy
  • wykonywanie prac magazynowych związanych ze składowaniem produktów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziana aczkolwiek niekonieczna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia zdobytego w halach magazynowych, przy pakowaniu lub na produkcji
  • mile widziane prawo jazdy i możliwość przyjechania samochodem do Niemiec
  • samodzielność, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • na miejscu opcja skorzystania z odpłatnego zakwaterowania
  • możliwość zrobienia kursu a także zdobycia niemieckich uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • system zmianowy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, aplikować można poprzez źródło.

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pomocnik-produkcji-pakowacz-niemcy,oferta,5771808

ID ogłoszenia: 1095bcb73f27a0e6

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech 2018 od zaraz pakowanie orzechów, kawy bez języka niemieckiego”

  1. Jestem zainteresowana z mężem młode małżeństwo pracą na podanyn stanowisku . Jesteśmy gotowi do pracy od zaraz . Nr kontaktowy 513 370 000 lub e-mail domi77nika@o2.pl
    Czekam na kontakt w sprawie szczegółowych informacji . Pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.