€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie towarów dla par, grup bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 marca 2020 03:42

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla par i grup przy pakowaniu towarów. Zatrudnienie w Kolonii możliwe bez znajomości języka na stanowisku pakowacza kosmetyków i produktów spożywczych.

Stanowisko: Pakowacz towarów

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Bremen, Magdeburg, Bochum – Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • nieskomplikowane zadania związane z pakowaniem oraz układaniem towarów kosmetycznych i spożywczych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będą zgłoszenia od par i grup
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i doświadczenie
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przeszkolenie przeprowadzone w języku polskim
  • gwarancja ilości godzin
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • wyższe stawki za pracę na zmianie nocnej, w niedziele i na godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne premie wydajnościowe
  • na miejscu zorganizowane w pełni wyposażone zakwaterowanie, niedaleko miejsca pracy – każda para i grupa będą mieszkały osobno
  • bezpłatny dostęp do internetu
  • wsparcie rezydenta polsko-niemieckiego na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowanie-towarow

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/306838/0

ID ogłoszenia: 945e775689662ed

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie towarów dla par, grup bez języka Köln”

  1. marek19710307 na 23 marca 2020 @ 21:08

    prosze o kontakt w sprawie pracy na tel-798113563