€ 1500 brutto + zakwaterowanie + wyżywienie

Dam pracę w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:20

Propozycja zatrudnienia w zajeździe z Cottbus na stanowisku pomocy kuchennej dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Niemcy praca od zaraz dla Polaków w restauracji.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 1500 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca na kuchni w zajeździe przy głównej trasie przechodzącej przez Cottbus
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za bieżące wsparcie kucharza, dbanie o porządek i wykonywanie zleceń kierownika
  • zadania będą polegać na myciu blatów, zbieraniu brudnych naczyń, wstawianiu zmywarek, myciu podłóg, przygotowywaniu składników

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdyscyplinowanie, szybkość, zwinność
  • elastyczność i wielozadaniowość
  • przyjazne nastawienie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pokoiku z własnym telewizorem, dostępem do internetu oraz łazienką
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • bezpłatne wyżywienie
  • zatrudnienie w młodym  zgranym zespole
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną. Prosimy przesłać CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem: pomoc-kuchenna/07/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pomoc-kuchenna-cottbus/

ID ogłoszenia: 717595d7dd69842e

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna bez języka Cottbus”

  1. jadzia1234 na 11 lipca 2017 @ 14:47

    Witam jestem zainteresowana nr tel 697475614

  2. jestem zainteresowana prosze o kontakt nr tel 608027121

  3. Jestem zainteresowana wasza praca jestem kucharzem z 3 letnim doświadczeniem czekam o kontakt 885 150 499

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.