€ ok. 1400 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja AGD bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2016 01:16

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na produkcji przy montażu dużego AGD – głównie pralek. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla osób bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: ok. 1400 euro brutto/mc na pierwszej umowie, kolejna będzie podpisana na 1500 euro miesięcznie brutto

Zadania:

  • praca manualna związana z montażem dużego AGD w fabryce z Düsseldorfu
  • montaż zabezpieczeń w pralkach
  • kontrola jakości
  • pakowanie
  • zadania wykonuje się przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność, zręczność
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • dobre zdrowie

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym, miesięczny koszt to 240 euro
  • wsparcie na miejscu w kwestiach urzędowych
  • dobre wynagrodzenie
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • liczne szkolenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej odpowiednio: „Produkcja dużego AGD, Düsseldorf” na poniżej podany adres kontaktowy: Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-montazu-duzego-agd-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 610569e220510b55

15 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja AGD bez języka Düsseldorf”

  1. Jestem zainteresowany tą pracą .Produkcja dużego ADG Dusseldorf. Tel kontaktowy 609469558

  2. Jestem zainteresowany tą pracą w Polsce pracowałem w Łodzi w fabryce BSH na ul.papierniczej 7 i montowałem silnik w pralkach oraz zakładałem blaty na pralki zresztą przeszedłem przez wszystkie działy. Obecnie jestem w Holandii mój tel. +310684473003
    znam się na tej pracy.

  3. Jestem zainteresowana ta oferta pracy 732964031

  4. Jestem zainteresowany mój tel 781431490

  5. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Proszę o kontakt p.skomorowski9@gmail.com lub 575 869 039

  6. witam jestem zainteresowany ta oferta.
    posiadam doswiadczenie w pracy u niemieckich pracodawcow
    j.niemiecki – rozumiem podstawowe zwroty
    j.angielski – komunikatywny w stopniu dobrym
    gotowosc do wyjazdu od zaraz
    prawo jazdy kat. b
    wlasny samochod
    tel. 531991353
    e-mail. alan.zielony@gmail.com

  7. bocius1975 na 23 stycznia 2016 @ 10:56

    Witam. Jestem zainteresowany państwa oferta . Mogę wyjechać natychmiast . Moj nr tel 511-814-899 . Jesli to możliwe to proszę o szybki kontakt

  8. Jestem zainteresowany państwa oferta
    Produkcja dużego AGD
    Proszę o kontakt mój nr tel +48 787 347 838
    bober101@vp
    Pozdrawiam

  9. Witam !Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy i mogę wyjechać w każdej chwili.Mój numer 515-894-755.Proszę o kontakt.

  10. Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa Ofertą. Prace możemy podjąć od zaraz. Prosimy o szybki kontakt. Pozdrawiamy:) Jakub .D. +48 505-485-717

  11. WITAM.Jestesmy para z wlasnym samochodem,prosze o odpowiedz na maila edyta.kapusta@poczta.onet.pl

  12. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Posiadam własny samochód mój numer 721239090 proszę o kontakt.

  13. Witam jestem zainteresowany oferta i chętnie jak najszybciej podejmę pracę Jestem Młody mam 23 Lata Jestem zdrowy i w dobrej sprawności fizycznej
    Nr Telefonu: 721071666
    Email: edmxpeter@wp.pl

  14. Witam bardzo zainteresowala mnie wasza oferta pracy bardzo prosze o kontakt moj numer tel 697832549 mejl ;mirkaczesiek@interia.pl

  15. agatka1525 na 10 lutego 2016 @ 12:25

    Witam razem z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca. Oto nasz E-mail agatka1525@gmail.com. Pozdrawiam