€ 1950 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja kosmetyków bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 03:50

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Hamburga na produkcji kosmetyków naturalnych. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Liczba miejsce do obsadzenia: 3
Data: od zaraz
Zarobki: ok. 1950 euro brutto miesięcznie – dokładniej 12,50 euro brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce kosmetyków naturalnych, produkowanych bez dodatków chemicznych a jedynie ze składników organicznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie półproduktów – np. wyciągów ziołowych, mieszanie składników
  • obowiązkiem może być napełnianie tubek i słoiczków na taśmie produkcyjnej, pakowanie gotowych produktów i przygotowywanie do dystrybucji
  • inne zadania będą zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • duża elastyczność
  • otwartość, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • spostrzegawczość
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • rzetelność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • dobre zaplecze socjalne
  • prawo do urlopu
  • pomoc polskiego rezydenta

Aplikacja:
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja-kosmetykow1/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 281587bd7f418cee

10 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja kosmetyków bez języka Hamburg”

  1. Robert Puszakowski na 21 stycznia 2017 @ 13:17

    jestem zainteresowany praca.o to mój tel 015216178073

  2. Witam. Jestem zainteresowana pracą. Ale chchiałabym wiedzieć gdzie znajduje się dane miejsce pracy, dokładny adres w Hamburgu?

  3. „Szanowni Państwo,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy, wraz ze swoją dziewczyną. Jesteśmy w stanie podjąć pracę wbnajbliższym możliwym terminie. Proszę o kontakt pod nr tel. 790-683-868.

  4. gosiamarcin2017 na 22 stycznia 2017 @ 13:46

    Witam, wraz z mężem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą od zaraz , proszę o kontakt pod nr tel. +48 699 511 175

  5. witam+48664195081

  6. Jestem zainteresowana pracą , możliwość wyjazdu od zaraz mój nr +48 608657261

  7. WITAM BARDZO ZALEZY MI NA PRACY 514865447 POZDRAWIAM

  8. Witam, jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt pod nr tel. +48 884 675 919

  9. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz . Prosimy o kontakt , 575325634 . Pozdrawiam

  10. wiola1997 na 21 lutego 2017 @ 20:14

    Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy, od zaraz.
    tel 661 065 109

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.