€ 1600-1700 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz przewóz osób jako kierowca kat.B Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 marca 2016 02:15

Od zaraz zatrudnimy kierowcę kat.B do pracy w Niemczech dla urzędu miasta Augsburga przy przewozie osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i wysokie zarobki.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Termin: od zaraz

Miasto: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600-1700 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przewóz osób z niepełnosprawnością ruchową – niepełnosprawnych oraz starszych
  • praca w różnych godzinach (w zależności od zapotrzebowania)

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zarobki wypłacane zawsze terminowo
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • początkowo okres próbny z możliwością przedłużenia
  • samochód oraz telefon służbowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na poniższy adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy zatytułować wiadomość następująco: „Praca Niemcy dla kierowcy kat.B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych, Augsburg. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-kierowca-kat-b-przy-przewozie-osob-starszych-augsburg/

ID ogłoszenia: 4056dc98d9996c8

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przewóz osób jako kierowca kat.B Augsburg”

  1. raksa.beata@wp.pl na 7 marca 2016 @ 15:06

    Witam jestem zainteresowany pracą, moge podjąć od zaraz nr : 605684350

  2. Madzia80 na 11 marca 2016 @ 16:09

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany parca spełniam w/w oczekiwania proszę o kontak na nr.503447602 pozdrawiam