€ 1700 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów bez języka 2017 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 maja 2017 02:17

Fabryka z Berlina zatrudni Polaków od zaraz przy pakowaniu keczupów na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz keczupów
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 1800 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy pakowaniu keczupów schodzących z taśmociągu
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości i układanie gotowych wyrobów w pudełkach zbiorczych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • dobre zdrowie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zorganizowanie
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • punktualność

Zapewniamy:

  • możliwość wykupowania tanich obiadów na stołówce pracowniczej
  • świadczenia socjalne
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie, koszt miesięczny to około 200 euro plus opłaty licznikowe
  • wprowadzenie w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu kwestii formalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych, na poniższy adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: pakowaniekeczupów/05/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-keczupow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 246591c98a9a2e36

14 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów bez języka 2017 Berlin”

  1. patrycjabartek na 18 maja 2017 @ 05:55

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy mogę zacząć od zaraz proszę o kontakt 695 157 181

  2. Jakub111 na 18 maja 2017 @ 14:42

    Proszę o kontakt: 790 207 396

  3. Daniel12345 na 21 maja 2017 @ 11:12

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 537310199

  4. pawel12376 na 22 maja 2017 @ 12:02

    Proszę o kontakt . +48 692 026 014

  5. karolmar98 na 22 maja 2017 @ 12:02

    Jeśli oferta jest jeszcze aktywna również proszę o kontakt 504925881

  6. Witam, jesteśmy z dziewczyną zainteresowani ofertą proszę o kontakt 573097062

  7. Renata050785 na 22 maja 2017 @ 22:02

    Witam jesli niemiecki nie wymagany jestem gotowa od zaraz +48 663663674

  8. Pelopid27 na 23 maja 2017 @ 10:44

    Mieszkam w Berlinie wiec prosze o kontakt +49 176 249 43 516

  9. Szymon111 na 23 maja 2017 @ 20:02

    Dzień dobry, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą. Prosimy o kontakt pod numerem: 608 233 645

  10. dagmara123 na 24 maja 2017 @ 19:15

    Jeżeli oferta jest aktualna proszę o wysłanie szczegółowej oferty.
    dagmot@wp.pl

  11. DORCIA230 na 29 maja 2017 @ 12:19

    Witam,
    Jestem zainteresowana podjęciem pracy wraz z partnerem od miesiąca lipca. Proszę o szczegóły na adres e-mail lub telefon +48 667659444

  12. dawidqwerty na 29 maja 2017 @ 16:18

    jesli sa jeszcze miejsca prosze o kontakt 536953552

  13. klaudia2414 na 30 maja 2017 @ 18:33

    witam jestem zainteresowana pracą +31658793081

  14. Edyta1997 na 5 czerwca 2017 @ 20:56

    Jeżeli oferta jest nadal aktualna to jestem zainteresowana wraz z jeszcze jedna osoba . kontakt : 663330069