€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2015 03:50

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu i przepakowaniu perfum. Zatrudnienie z Hamburga od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Jest to prosta praca manualna polegająca na przepakowaniu perfum.
  • Praca polega na zerwaniu folii i wyjęciu perfum z kartoników a następne włożenie w nowe kartoniki i zafoliowanie.
  • Czasem należy zmienić etykietki, nakleić nowe kody.

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność manualna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność
  • motywacja
  • możliwość wykonywania prac powtarzalnych
  • miła aparycja
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym etacie – 5 razy w tygodniu po 8 godzin
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • bardzo dobre warunki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin dla chętnych
  • wsparcie na miejscu we wszelkich kwestiach
  • pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:

Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:
ganztagsberuf@eclipso.de

W nagłówku koniecznie należy wpisać: 22/10/15

ID ogłoszenia: 6015602976e84cc0

9 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum bez języka Hamburg”

  1. Witamy,

    Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani przy produkcji mrożonek.Bardzo nam zależy. Chcielibyśmy się pokazać z jak najlepszej strony. Wiemy co to ciężka praca. Bylibyśmy wdzięczni gdyby Państwo dali nam szanse wykazać się pracowitością i zaangażowaniem.nr tel. +48 731 855 474, +48 790 592 905

  2. Marcin 26 lat jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  3. Jestem zainteresownay wraz z narzeczoną oferta waszą jestesmy wstanie zaczac prace jak najszybciej…Proszę o kontakt 787-145-753

  4. Witam

    Jestem zainteresowany oferta proszę o kontakt na adres dariusz.nowak4@gmail.com

  5. Witam ,
    jesteśmy zainteresowane pakowaniem perfum Hamburg.
    Kontakt +49 152 135 299 11 lub +48 889 062 701.
    Pozdrawiamy

  6. przemek9445 na 29 września 2015 @ 12:39

    Witam
    Jestem zinteresowany pakowaniem perfum
    proszę o kontakt na numer tele 782071945
    lub adres przemek9445@op.pl

  7. Witam, jestem zainteresowany pracą
    razem z Moją dziewczyną. Jesteśmy wstanie podjąć pracę od zaraz, nie boimysię pracy i jesteśmy bardzo pracowici.

    Ponizej podaje nr kontaktowy
    +49 152 146 224 23
    +48 600 877 964

  8. Witam . Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu . Prosze o pilny kontakt 506656502

  9. Witam jestem zainteresowany praca, mieszkam w Hamburgu posiadam meldunek , nr podatkowy, mogl bym zaczac prace od zaraz. kontakt +49 15 166 2106 60.
    Prosze o kontakt