€ 7,50 brutto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu sera bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 października 2014 02:11

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy przy produkcji sera. Atrakcyjna propozycja dla Polaków bez znajomości języka w Bremen. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na okres całej umowy.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Bremen
Zarobki: 7,50 euro brutto/h
Liczba miejsc: brak-danych

Obowiązki:
- praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu plasterków sera na tacki zgodnie z ustaloną wagą produktu
- etykietowanie, układanie opakowań w kartonach

Wymagania:
- doświadczenie w produkcji spożywczej, przy pakowaniu lub wykształcenie gastronomiczne
- znajomość zasad higieny przy pracy z żywnością
- szybkość, dokładność, zręczność
- mile widziane osoby posiadające praktykę na podobnym stanowisku
- gotowość do wyjazdu od zaraz do końca roku

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w niemieckim, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
- dobre warunki socjalne
- zakwaterowanie w komfortowych warunkach na cały okres trwania umowy
- odpowiednie szkolenie wprowadzające do pracy
- wsparcie przy formalnościach

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/62/2014

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej zgody przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: ganztags-beruf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 9054484aefe6ac9

15 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu sera bez języka Bremen”

  1. Witam . Wraz z moją Dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą . Jesteśmy młodzi i chętni do pracy od zaraz .
    Adres e-mail . bartes@buziaczek.pl
    telefon 887836305

  2. Witam ,mam doświadczenie na produkcji spożywczej jestem zainteresowana praca od zaraz mój nr 515 197 589 Agnieszka pozdrawiam

  3. Witam, jestem zainteresowany wraz z kolegą tą ofertą pracy.
    Jeśteśmy gotowi zacząć jak najszybciej, jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na wszelkie wyzwania, potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji.

    Telefon: 880748835 / +4915145797560
    Email: pmiler534@gmail.com

  4. jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt609936858

  5. WRAZ Z KOLEZANKA JESTESMY ZAINTERESOWANE OFERTA PRACY I GOTOWE DO PODJECIA PRACY PROSZE O KONTAKT 512 717 645

  6. Jestem zainteresowana. proszę o kontakt. tel 503468430

  7. Witam
    Jestem zainteresowany i gotów do wyjazdu nawet w poniedziałek
    Proszę o kontakt 696729007

  8. jestem zainteresowany 609936858

  9. Witam !
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, oboje ukończyliśmy szkołę gastronomiczną. Jesteśmy gotowi pracować od zaraz. Proszę o kontakt 728837080 lub ewcia1094@wp.pl

  10. Witam, jestem zainteresowana pracą, posiadam doświadczenie. Kontakt: nr tel 784118660

  11. Witam, jestem z dziewczyna i jesteśmy zainteresowani praca od zaraz.Prosze o kontakt 4915163776039 lub email brunetkaxd18@wp.pl

  12. posiadamy wszystkie papiery mamy ubezpieczenie, mieszkamy w okolicy również zakwaterowanie wlasny samochód.

  13. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy od zaraz.Proszę o kontakt +48 500201892 lub email: k.sieradzka0@onet.eu
    Pozdrawiam

  14. Jestem zainteresowana wraz z koleżanką podjęciem tej pracy.Ukończyłam szkołę gastronomiczna.tel 797781129