€ min. 10000 PLN/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy regipsach na budowie Norymberga i Paderborn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 04:53

Aktualnie poszukujemy budowlańców do pracy w Niemczech przy regipsach. Zatrudnienie od zaraz na budowie w Norymberdze dla montera płyt K-G. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Paderborn, Norymberga, Niemcy

Wynagrodzenie: minimum 10000 PLN miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana przy montażu płyt z karton gipsu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż stelaży oraz wykończenia

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w  Niemczech
  • własne auto oraz prawo jazdy kat.b
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie w wysokości około 10000 PLN miesięcznie netto – przy podwykonawstwie i przy wypracowaniu ok. 180-200 godzin
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dodatek w wysokości 70 euro jednorazowo za polecenie fachowca
  • pracodawca oferuje zwrot za pierwszy przejazd do 100 euro
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • +48 730-850-914

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/norymberga-niemcy-praca-od-zaraz-w-budownictwie-przy-regipsach-dla-monterow-plyt-gk/

ID ogłoszenia: 4435caa55cd38783

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.