€ 12,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 października 2016 02:53

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu domów i mieszkań w Dortmundzie.

Stanowisko: Sprzątacz, sprzątaczka
Wynagrodzenie: w zależności od sposobu zatrudnienia – (wybiera sam pracownik) 12,50 w przypadku umowy o pracę lub 14,50 na własnej gewerbe
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • początkowo praca pod ścisłym nadzorem koordynatora, później samodzielnie
  • pracownik dojeżdża do klientów we własnym zakresie i jest odpowiedzialny za kompleksowe sprzątanie powierzonych pokoi

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wymagane doświadczenie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przykładanie się do zadań, odpowiedzialne traktowanie pracy, szacunek do pracodawców i klientów
  • kultura osobista
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża dokładność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu płatnego lokum
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • wsparcie w relokacji
  • samodzielne stanowisko
  • szkolenie i początkowo pracę z koordynatorem
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: Sprzątanie domów i mieszkań, Dortmund

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dortmund-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan/

ID ogłoszenia: 23257f591e9a2fff