€ 13,25-16,50/h +mieszkanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów z podstawowym językiem Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 marca 2022 02:20

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie w Dortmundzie z podstawową znajomością języka. Bezpłatne zamieszkanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Pensja: od 13,25 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna, regularna przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych
  • niezbędne akcesoria do sprzątania zapewnia klient
  • firma zatrudniająca stara się dopasować stałe zlecenia w bliskich lokalizacjach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • optymizm
  • kultura osobista
  • umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • własny samochód
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • duża liczbę godzin pracy
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • opcję pobierania zaliczek
  • niezbędne detergenty, mopy, sprzęty do sprzątania
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie bezpłatne – warunkiem jest przepracowanie minimum 150 godzin
  • miesięcznie

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-z-podstawowym-jezykiem-dortmund/

ID ogłoszenia: 817624457c978f81