€ 16,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mieszkań 2020 Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 04:41

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Monachium z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek bądź sprzątaczy (k/m).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca samodzielna o charakterze fizycznym przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem u klientów zamożniejszych – konieczne jest wykonywanie zadań zgodnie z wytycznymi, np. używanie odpowiedniej chemii, sprzątanie w odpowiedniej kolejności, dbanie o powierzone mienie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność, pracowitość, zdyscyplinowanie
  • pełna dyskrecja

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie w szukaniu mieszkania lub pokoju do wynajęcia
  • legalne warunki zatrudnienia i dobre wynagrodzenie
  • pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres:

  • arbeitbeiuns_bremen@fastmail.de z doiskiem w nagłówku: sm/e/06/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-w-monachium-dla-sprzataczek/

ID ogłoszenia: 9795ed7ddf2d1bd1