€ 16,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mieszkań-domów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 05:25

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Monachium z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Monachium, Niemcy

Zadania:

  • wykonywanie pracy fizycznej przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów zamożnych
  • zadania polegają na standardowym – kompleksowym sprzątaniu powierzonych pomieszczeń zgodnie ze sztuką (używając odpowiedniej chemii gospodarczej i sprzętów)

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna, energiczność, zaangażowanie, pracowitość
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • jasne wyjaśnienie wymagań wobec pracy
  • odzież roboczą
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • wsparcie w szukaniu płatnego lokum na miejscu
  • opieka koordynatora Polaka
  • prace w zgranym zespole

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do zgłaszania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość zatytułowaną: “sm/e/02/20” należy przesłać na poniżej podany adres z załączeniem dokumentu CV.

  • arbeitbeiuns_pl@fastmail.de

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-monachium/

ID ogłoszenia: 4645e43e3ca43412