€ 14,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu na basenie w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 05:23

Oferujemy legalną pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu aquaparku w Bremen. Zatrudnienie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca oferuje wsparcie w organizacji zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Miejsca do obsadzenia: 2

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie pracy fizycznej przy sprzątaniu aquaparku
  • dbanie o wszelkie powierzchnie – porządkowanie toalet, mycie podłóg, dbanie o czystość przebieralni itp.

Wymagania:

  • uczciwość, pracowitość, odpowiedzialność
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy w grupie
  • bardzo dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pomoc w szukaniu i zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na 3 miesiące próbne
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • wszelkie niezbędne sprzęty oraz materiały

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą pracy w Niemczech, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, na adres podany poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie aquaparku – Niemcy praca od stycznia, Bremen

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-aquaparku-od-zaraz-bremen-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 3945a5f998fbcc1a

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu na basenie w Bremen”

  1. Witam. Ja i moj tata jestesmy zainteresowani w panskej ofercie od zaraz. Pozdrawiam i prosze o kontakt +48570783316.

  2. Czy ta praca w Bremen nadal aktualna ? Język niemiecki super , posiadam stale zameldowanie w Niemczech, prawo jazdy kategorii B. Jestem gotowa od zaraz . Ululka@tlen.pl proszę o kontakt

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.