€ 16,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu na lotnisku w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2019 03:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminala na lotnisku. Zatrudnienie w Düsseldorf dla osób z podstawową znajomością języka, doświadczenie mile widziane.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka lotniska

Stawka godzinowa: 16,50 euro brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, wyjazdy możliwe już od sierpnia i września 2019

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • dbanie o czystość terminala na lotnisku w Düsseldorfie
  • obowiązkiem pracownika będzie sprzątanie toalet, mycie podłóg, opróżnianie koszy i wynoszenie odpadów

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodyscyplina
  • konieczność przedstawienia nie starszego niż 3 miesiące, aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • zdolność do pracy samodzielnej jak i w zespole

Zapewniamy:

  • system 3 zmianowy
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy niemieckiej
  • osoby najlepiej wypełniające swoje obowiązki mogą liczyć na stałą pracę w Niemczech
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • przez okres próbny zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie, niestety osoby które przedłużą umowę muszą zorganizować sobie zamieszkanie samodzielnie
  • szkolenie i pomoc na miejscu

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie terminala na lotnisku, Düsseldorf 08/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7395d3d8d1a8b3ce

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.