€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw szklarniowych Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 03:48

Szukamy osób od zaraz do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw szklarniowych. Oferta ze Zwickau na 2 miesiące bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pomidorów

Miejsce zatrudnienia: Zwickau

Zarobki: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbiory i pakowanie takich warzyw jak: pomidory, ogórki i papryka.
  • Praca odbywa się w szklarni.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie
  • bezproblemowa możliwość przenoszenia skrzynek z warzywami
  • gotowość zatrudnienia od zaraz na okres 2 miesięcy
  • zapał do pracy
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • znajomość języka niekonieczna aczkolwiek mile widziana

Oferta:

  • zatrudnienie sezonowe na okres 2 miesięcy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w pierwszych dniach i wprowadzenie w obowiązki
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie zgłoszeń z dokumentami aplikacyjnymi na adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbiory warzyw szklarniowych, Zwickau. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbiory-warzyw-szklarniowych-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 89455cbd2dacde8a

4 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw szklarniowych Zwickau”

  1. jestem zainteresowany praca tel nr 798662769

  2. Jestem zainteresowana pracą wraz ze swoim chłopakiem. Wysłaliśmy CV,ale zostawiam numer telefonu, w razie potrzeby proszę dzwonić. Nie udaję, zależy nam na tej pracy.
    Daria 733 081 195
    Pozdrawiam.

  3. Jestem zainteresowany. Mam 19 lat, dobrze zbudowany, energiczny, wytrzymały, zdeterminowany i gotów do pracy od zaraz ! W pełnej aktywności fizycznej co na pewno się przełoży w pracy przy zbiorach :) proszę o kontakt 015117206049

  4. Witam. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Konrad 25 lat i Ewelina 22 lata. Jesteśmy zdrowi i energiczni. Prosimy o kontakt 506 163 709.