€ 11,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz rozładunek ciężarówek z pieczywem bez języka, Kamp-Lintfort

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 47475 Kamp-Lintfort
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: długoterminowa współpraca
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2022 01:20

Dla pracowników fizycznych od zaraz w rejonie Kamp-Lintfort propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka, która polegać będzie na rozładunku ciężarówek z pieczywem.

Obecnie dla właściciela jednej z największych piekarni w Europie poszukujemy pomocników przy rozładowywaniu pieczywa.

Nie wymagamy znajomości języka!

Zakres obowiązków:
-Rozładunek pieczywa z samochodów ciężarowych (na rolkach)

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki (3 zmiany)
– darmowe zakwaterowanie podczas trwania zatrudnienia
– możliwość wyjazdu z kimś znajomym – premia za polecenie
Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
– możliwości wyjazdu własnym samochodem – dodatek za amortyzację do każdego wynagrodzenia- 100€ netto.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:

883 340 208

ID ogłoszenia: 556620b9c3a2c83b