€ 9.50 euro + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz sortowacz ogórków bez znajomości języka, Dingolfing

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dingolfing
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 02:43

Bez znajomości języka ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz przy sortowaniu ogórków na linii produkcyjnej w zakładzie z Dingolfing. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

PRACOWNIK DO SORTOWANIA OGÓRKÓW
Miejsce pracy: Dingolfing, Bawaria, Niemcy

Oczekiwania:
– wysoka sprawność manualna,
– dokładność i sumienność w wykonywanej pracy,
– mile widziany własny samochód,

Obowiązki na stanowisku:
– sortowanie ogórków w fabryce według określonych standardów,

Praca w systemie zmianowym.
Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Niemiec.

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec oraz wsparcie merytoryczne przed oraz w trakcie trwania projektu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem strony.

ID ogłoszenia: 4425a97e4297765b

11 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz sortowacz ogórków bez znajomości języka, Dingolfing”

  1. Witam. Jestem zainteresowana oferta proszę o jakieś namiary . Mój e-mail demo13@onet.pl

  2. Ghostshell66 na 6 marca 2018 @ 12:13

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt na maila barteksakowski85@gmail.com

  3. justyna563 na 6 marca 2018 @ 18:42

    Witam,
    Poszukuję pracy wraz z partnerem na dłuższy okres czasu.
    Proszę o kontakt telefoniczny na nr. 785436773, gdyż nie mogę tutaj niestety wysłać CV

  4. Joanna1993 na 7 marca 2018 @ 21:04

    Jestem zainteresowana dana oferta. Prosila bym o kontakt 693141495

  5. Patrykmedia12345 na 11 marca 2018 @ 14:14

    Jestem zainteresowany 720817035

  6. Bardzo proszę o podanie maila, ponieważ nie mogę tu wysłać CV. Mój mail rewa89@wp.pl
    Mam już zakwaterowanie

  7. jesteśmy zainteresowani wraz z dziewczyną pracą proszę o kontakt e-mail : hasaju24@gmail.com

  8. jankobak21 na 13 marca 2018 @ 11:59

    Jestem BARDZO zainteresowany, proszę o kontakt
    jankobak21@gmail.com

  9. dominikasowa na 16 marca 2018 @ 17:17

    Jesteśmy z chłopakiem zainteresowani ofertą email ; domisiaelo@gmail.com tel 732822416 pozdrawiam

  10. Sylwester Biernacki na 8 maja 2018 @ 15:56

    Jestem zainteresowany posiadam busa ciezarowego możlwy wyjazd 2 osób proszę o kontakt 607 761 039 dziękuję

  11. Sylwester Biernacki na 12 maja 2018 @ 23:25

    Dzięki

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.