€ 14/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie biur w Hanowerze 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 00:15

Od zaraz zatrudnimy chętnych z podstawową znajomością języka do sprzątania biur. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2019 na stanowisku sprzątaczka bądź sprzątacz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sprzątanie powierzchni biura po godzinach pracy
  • zadania są typowe – mycie podłóg, opróżnianie koszy, mycie toalet, wymiana środków higienicznych itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, ubezpieczenie pracownicze, dostęp do świadczeń socjalnych, opłacanie składek i podatku
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • pracę w stałych godzinach od 16 do 24
  • wysokie zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Wiadomość e-mail należy zatytułować: sprzatanie-biur/02/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-hanower/

ID ogłoszenia: 4725c51fb9d88d10