€ 16,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie domów, mieszkań VIP-ów München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 03:37
  • Wygasa: 12 dni, 13 godzin

Poszukujemy osoby do sprzątania domów oraz mieszkań na ekskluzywnym osiedlu w Monachium. Niemcy praca od zaraz z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • praca w grupie przy sprzątaniu domów i mieszkań na osiedlu klientów VIP
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie wnętrz oraz pilnowanie estetyki

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • zdolność do pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w Niemczech
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dyskrecja, pełen profesjonalizm
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wdrożenie e w obowiązki i pomoc we wszelkich problemach
  • możliwość zarobienia
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym sm/e/11/18 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 2905bd62a38b5059

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie domów, mieszkań VIP-ów München”

  1. mtrawinskv na 4 listopada 2018 @ 19:52

    Poczta e-mail nie działa, spełniamy wszystkie wymagania, wcześniej sprzatalysmy apartamenty i pokoje hotelowe na wyspie na wyspie Sylt proszę o kontakt.

  2. mtrawinskv na 4 listopada 2018 @ 19:55

    Proszę o kontakt telefoniczny +48 515 555 315 Jesteśmy gotowe do wyjazdu od zaraz.

  3. Witam.Jestem zainteresowana ta praca.Pracowalam 2 lata w Niemczech przy sprzataniu domow i mieszkan u osob prywatnych i znam dokladnosc tej pracy.Prosze o szybki kont.tel:+48 501 736 081.Pozdrawiam Joanna.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.