€ 10,50-13,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie kina bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 marca 2018 04:22

Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu sal kinowych w multipleksie z Dortmundu. Zatrudnienie dla sprzątaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Pensja: 10,50 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Rozpoczęcie: od zaraz

Wakaty: 5

Obowiązki:

  • sprzątanie w nowoczesnym multipleksie
  • praca polega na sprzątaniu sal kinowych po każdym seansie, części z kawiarnią i barem, toalet, korytarzy oraz gabinetów

Oczekiwania:

  • sumienność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do obowiązków
  • staranność
  • pozytywne nastawienie

Zapewniamy:

  • odpowiednio lepiej płatne weekendy i dni wolne – +50% stawki podstawowej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • na początek zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu, zakwaterowanie pracodawca gwarantuje odpłatnie tylko na okres 3 pierwszych miesięcy w cenie 220 euro miesięcznie

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy już tylko do końca 18 kwietnia 2018. W wyjątkowych okolicznościach i po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy jeszcze w tym miesiącu.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci: „Sprzątanie kina od kwietnia 2018, Dortmund – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 2555ab7f9303998c

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie kina bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witam serdecznie. Jesteśmy zainteresowani praca. Jest nas 5 osób 2 chłopaków 3 dziewczyny. Mój e-mail Wojciechowski.k000@o2.pl. Pozdrawiam