€ 1450 euro netto/mc + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz w restauracji bez języka pomoc kuchenna Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2017 03:39

Oferujemy zatrudnienie w restauracji z hotelu w Hamburgu na stanowisku pomocy kuchennej. Niemcy praca od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Wakaty: 2
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • prace porządkowe – sprzątanie kuchni, mycie blatów, praca na zmywaku
  • przygotowywanie składników oraz nieskomplikowanych dań, takich jak sałatki, sosy, dodatki

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • brak nałogów
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie mile widziana

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • zapewniony jeden ciepły posiłek w trakcie dnia pracy
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w osobnym pokoju dla personelu z własnym, małym aneksem oraz łazienką

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych, na poniższy adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca dla pomocy kuchennej od zaraz, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-na-zmywaku-od-zaraz-pomoc-kuchenna-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 313589bcde5e6729

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz w restauracji bez języka pomoc kuchenna Hamburg”

  1. Adrianol195 na 13 lutego 2017 @ 19:22

    Jestem zainteresowany ofertą, Posiadam doświadczenie w pracy na kuchni. Na podany adres @ wysłałem wiadomość.Proszę o szybki kontakt

  2. Haniamirek na 16 lutego 2017 @ 09:35

    Witam jestem zainteresowana praca tel 797597758 pozdrawiam

  3. Witam. Wysłałem wiadomość w sprawie pracy. Obecnie mieszkam w Hamburgu.Moge podjąć pracę już dzisiaj Kuchnia nie jest mi obca -od wielu lat zinteresowany gastronomią. Również kuchnia Grecka nie jest mi obca. Jesli ogloszenie nadal aktualne,proszę o kontakt.Pozdrawiam. Marek
    O15171631265