€ 1400 netto + mieszkanie, wyżywienie

Dam pracę w Niemczech od zaraz w restauracji pomoc kuchenna bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: pół roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 02:59

Restauracja z hotelu w Berlinie szuka aktualnie osoby bez znajomości języka na stanowisko pomocy kuchennej. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz z zapewnionym na miejscu bezpłatnie zamieszkaniem oraz pełnym wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 1
Czas trwania umowy: 6 miesięcy
Wynagrodzenie: 1400 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • krojenie warzyw, wędlin, owoców
  • przygotowywanie sosów oraz sałatek
  • zmywanie naczyń i włączenie zmywarki
  • porządkowanie stanowiska pracy oraz całej kuchni
  • inne prace zlecane na bieżąco przez przełożonego

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na okres połowy roku
  • zdyscyplinowanie
  • wytrzymałość
  • dynamiczne tempo pracy
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • bezpłatne pełne wyżywienie
  • darmowe zamieszkanie w pokoju z własną łazienką
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie koordynatora
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie podpisanej na pół roku
  • zmiany po 10 godzin z jedną, dłuższą przerwą

Jak aplikować?
Zgłoszenie na poniższy e-mail w tytule koniecznie proszę napisać „Pomoc kuchenna, Berlin”

Nasz e-mail: polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 343587c2107c4343

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz w restauracji pomoc kuchenna bez języka Berlin”

  1. Robert Puszakowski na 26 stycznia 2017 @ 21:32

    jestem zainteresowany państwa praca z kolega,gotowosc od zaraz ,oto numer tel.+4915216178073

  2. Malgorzata44 na 29 stycznia 2017 @ 11:21

    Jestem zainteresowana oferta moj numer. 664568186

  3. Witam
    Czy oferta jest jeszcze aktualna?
    Wysłałem już do Państwa CV.
    Jestem gotowy podjąć prace od zaraz.
    Pozdrawiam
    Krzysztof Jadczak
    Tel : 570006673

  4. dawid0033 na 19 marca 2017 @ 14:38

    Witam.Jestem zainteresowany pracą,jestem juz na miejscu w berlinie proszę o kontakt na ten numer+4915788099923 pozdrawiam

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.