€ 90/dzień

Dam pracę w Niemczech od zaraz z językiem angielskim w Monachium na stoisku targowym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: wymagany język angielski
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 25-28.08.2018
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 lipca 2018 05:34

Od zaraz potrzebny pracownik obsługi stoiska targowego na kongresie medycznym w Monachium. Propozycja pracy w Niemczech ze znajomością języka angielskiego.

Poszukujemy osoby do pracy na stoisku podczas kongresu medycznego w Monachium 25-28 sierpnia 2018 r.

Wymagana znajomość j. angielskiego.

Obowiązki: udzielanie podstawowych informacji i wydawanie poczęstunku gościom odwiedzającym stoisko. Strój biznesowy.

Wynagrodzenie: 90 Euro/dzień.

Nie zapewniamy noclegu i wyżywienia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod info@casusbtl.pl

ID ogłoszenia: 3125b51ed6ecb58f

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: casusbtl
  • Zarejestrowany od: 20 lipca 2018

Inne przedmioty dodane przez casusbtl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez casusbtl »