€ 7 euro netto/h

Dam pracę w Niemczech ogrodnik w hotelu Fehmarn z zakwaterowaniem i wyżywieniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fehmarn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2015 03:25

Zatrudnimy Polaków na stanowisko ogrodnika w hotelu położonym na wyspie Fehmarn. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy dbaniu o zieleń – koszeniu trawy, dbaniu o zieleń.

Stanowisko: Ogrodnik

Lokalizacja: Fehmarn, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 7 euro netto plus bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w hotelu na wyspie Fehmarn przy dbaniu o tereny zielone.
  • Prace będą polegały między innymi na: koszeniu trawy, pielęgnowanie roślin.
  • Zadaniem będą drobne prace naprawcze i porządkowe.

Wymagania:

  • niezbędnym warunkiem do podjęcia tej pracy jest posiadanie doświadczenia
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie wykształcenie kierunkowe
  • pracownik powinien charakteryzować się kulturą osobistą, fachowością i obowiązkowością
  • zdolności manualne
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność przeprowadzania niewielkich napraw

Zapewniamy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • pełne wyżywienie
  • pracę od zaraz ko końca września bieżącego roku
  • do wypracowania 180 godzin w miesiącu
  • atrakcyjne zarobki
  • umowa o pracę podpisana zostanie na warunkach niemieckich

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • praca@forwork.eu

źródło: http://www.praca4u.net/ogrodnik-niemcy-fehmarn-id307084.html

ID ogłoszenia: 7405599774b8bfbb