€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech – Operator wózka widłowego-magazynier Strullendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Strullendorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2016 00:01

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech dla magazynierów – operatorów wózków widłowych na terenie Strullendorf. Zatrudnienie przy układaniu przesyłek oraz operowaniu wózkami wysokiego składowania.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Operator wózka wysokiego składowania

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
-układanie przesyłek
-operowanie wózkami na wysokości do 8 lub 12 m

Wymagania:
-aktualne uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
-doświadczenie w pracy na wysokości do 8 lub 12 m
-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
-pomoc Konsultanta MONDI w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji
-pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
-zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
-płatne nadgodziny
-stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
-możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

ID ogłoszenia: 24956f255fc5baa1