€ 8,50/ 9

Dam pracę w Niemczech operator wózka widłowego na magazynie bez języka Fiege

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fiege
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2016 04:57

Magazyn firmy “Media Markt” z Fiege poszukuje operatorów wózków widłowych również bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy rozładunku, załadunku i pakowaniu towarów.

Pracownik magazynu – oprator wózka widłowego
Miejsce pracy: Fiege

Obowiązki:

komisjonowanie produktów elektronicznych firmy Media Markt;
pakowanie, rozładunek i załadunek towaru;
zbieranie zamówień za pomocą skanera;
obsługa wózka widłowego (uprawnienia mile widziane, nie jest to warunek konieczny! )

Wymagania:

GOTOWOŚĆ DO PRACY OD 21.10

mile widziana, nie konieczna! – znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
doświadczenie na podobnym stanowisku;
doświadczenie w komisjonowaniu towarów (mile widziane);
gotowość do wyjazdu własnym samochodem (mile widziane).

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę,
wynagrodzenie: 8,50 lub 9 euro/ godz.
dodatki za godziny nocne, weekendy, nadgodziny oraz święta,
wsparcie koordynatora na miejscu
zapewnione zakwaterowanie opłacane przez Pracownika w wysokości 250 EURO/ miesięcznie (kwota odciągana z wypłaty)

ID ogłoszenia: 5455800b40650891

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez roksana.grzesiak

Ostatnie przedmioty dodane przez roksana.grzesiak »