€ 9€/h +25€ netto za każdy dzień

Dam pracę w Niemczech operator wózka widłowego Zwickau blisko Zgorzelca

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2014 01:11

Propozycja pracy w Niemczech dla polaków – operatorów wózków widłowych na magazynie. Zatrudnienie w Zwickau blisko granicy (Zgorzelca) dla osoby z kwalifikacjami oraz znajomością języka.

Dla naszego klienta w Niemczech ( Zwickau , Werdau –Saksonia , blisko granicy– firma zajmuje się montażem samochodów dostawczych ) pilnie poszukujemy operatorów wózków widłowych.

Zakres obowiązków :
- umiejętność obsługi wózka widłowego
- podliczanie wychodzącego i przychodzącego towaru

Wymagania :
- świdectwo egzaminu kwalifikacyjnego operatora wózka widłowego
- dyspozycyjność
- doświdaczenie zawodowe
- prawo jazdy i własny samochód
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
- wypłatę dodatkowych bonusów
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Wynagrodzenie:

- 9,00 € brutto za godzinę
- 25,00 € netto dodatkowo za każdy przepracowany dzień

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego podania pocztą na adres: teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata
lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de
lub kontakt tel. 0049375/44069716 ( pracownik mówiący w języku polskim Małgorzata Tobiś w godz.08.00 do 13.00)

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 112542bda5c13dd4

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech operator wózka widłowego Zwickau blisko Zgorzelca”

  1. Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy .Posiadam uprawnienia na wozki widlowe i ,Ta oferta pracy odpowiada mi ,Z powazaniem Paleczny Marek