€ 9 euro brutto + dieta

Dam pracę w Niemczech – operator wózków widłowych ok. Nordhausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nordhausen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2016 02:57

Operator wózka widłowego poszukiwany do legalnej pracy w Niemczech w okolicach miasta Nordhausen. Zatrudnienie przy kompletacji towarów na palety z pomocą wózka jezdniowego czołowego lub bocznego.

Operator wózków widłowych z niemieckim – ok. Nordhausen – 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień
East Service – (KRAZ 13171).
Miejsce pracy: ok. Getyngi, Nordhausen
WYMAGANIA:
– uprawnienia i doświadczenie na wózki widłowe czołowe lub boczne (Frontgabestapler, Seitengabrlstapler)
– znajomość j. niemieckiego na poziomie dobrym podstawowym(warunek konieczny),
– dyspozycyjność.
OFERTA:
– stawka: 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień,
– niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem,
– możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy,
– zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, opłacone z góry/ na koniec miesiąca kwota potrącona z wynagrodzenia,
– praca od poniedziałku do piątku,
– zmiany : 2 w ciągu dnia (ranna, popołudniowa,),
– praca w pełnym wymiarze godzin, nadgodziny oraz zmiany nocne płatne dodatkowo 25%,
– profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– zbieranie towaru na Euro-Paletach,
– środek lokomocji: wózek widłowy czołowy lub boczny,
– zbierany towar z obszaru meblowego,
– ciężar od 5 – 30 kg, a pojedyncze kartony ok.60 kg,
– praca ze skanerami i oznaczeniem miejsc za pomocą kodów kreskowych,
– artykuły przemysłowe do czyszczenia mebli(w kartonach i na paletach).

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy daniel.szymkowicz@eastservice.pl lub dzwoń +48 532 846 653
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

ID ogłoszenia: 568582edeeca8531

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez daniel.eastservice

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez daniel.eastservice »