€ 1100 Euro / miesięcznie

Dam pracę w Niemczech Opiekunka dla 72-letniego pana w Freigericht koło Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: miesiąc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2014 23:44

BWE Polska poszukuje opiekunki lub opiekuna dla starszego Pana w miejscowości Freigericht koło Stuttgartu. Praca w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka.

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 72-letniego pana w Freigericht koło Frankfurtu. Pan po wylewie, zaczyna powoli chodzić i częściowo myje się sam, ma problemy z mową, płyny przyjmuje przez sondę.

Obowiązki domowe: gotowanie i prasowanie (także dla jego żony). Opieka: pomoc w kąpieli, wymiana pieluchomajtek, pomoc w ubieraniu, przy większości obowiązków pomaga jego żona która dotychczas sama się nim zajmowała.

Pan mieszka z żona w 5-pokojowym domu. Do dyspozycji opiekunki jest małe mieszkanie z osobnym wejściem w podpiwniczeniu domu – pokój+ sypialnia+ łazienka. Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu na min. miesiąc od zaraz, mile widziane prawo jazdy.

Zapewniamy: • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat • atrakcyjne wynagrodzenie – 1100 Euro Netto • dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech • dobrane oferty pracy • wsparcie koordynatora • organizację i opłacenie kosztów przejazdu • możliwość nawiązania stałej współpracy

Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

ID ogłoszenia: 15153fdbf8608b61