€ 1200 Euro Netto

Dam pracę w Niemczech – Opiekunka dla starszej 79-letniej pani koło Freiburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kirchzarten
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:06

Poszukiwana opiekunka osoby starszej do pracy w Niemczech z podstawowym językiem przy opiece nad panią  79-letnią w okolicach Freiburga. Opiekunka będzie miała do dyspozycji własny pokój z tv oraz oddzielną łazienkę.

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki/opiekuna dla 79-letniej pani w Kirchzarten koło Freiburga. Pani cierpi na guza mózgu i cukrzycę typu II, porusza się sama lub przy pomocy rollatora – do niedawna była jeszcze w stanie sama prowadzić gospodarstwo domowe.

Obowiązki domowe: zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie i sprzątanie. Opieka: pomoc w ubieraniu oraz higienie osobistej, pomoc w prawidłowym przyjmowaniu leków. Pani mieszka z mężem w 6-pokojowym domu (mąż jest zdrowy ale dla niego należy też gotować oraz prać). Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z tv i osobną łazienką.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od 08.12. na minimum 6 tygodni. Zapewniamy: legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie – 1200 Euro + premie świąteczną, dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech, dobrane oferty pracy, wsparcie koordynatora, organizację i opłacenie kosztów przejazdu, możliwość nawiązania stałej współpracy

Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

ID ogłoszenia: 33454788b74b7b76