€ uzależnione od znajomości języka

Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych do 88l. pani z Frankfurtu nad Menem od 10.05.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2016 03:43

Propozycja pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie od 10-go maja 2016 we Frankfurcie nad Menem przy opiece nad panią w wieku 88 lat, która cierpi na chorobę parkinsona, inkontynencję i porusza się na wózku.

Podopieczna ma 88 lat, 179 cm wzrostu i waży 65 kg.

Podopieczna jest osobą komunikatywną, ma stwierdzona 2 grupę inwalidzką. Pani jest osobą cierpiącą na Parkinsona i częściową inkontynencję, na chwilę obecną ma założony cewnik, porusza się na wózku inwalidzkim. Podopiecznej należy pomóc przy wstawaniu, siadaniu na toaletę. Pani lubi grać w karty, oglądać telewizję.

Praca w nocy może wystąpić, podopieczna może się czasami przebudzić, trzeba być gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Rano o 7:00 przychodzi opieka medyczna, która wykonuje poranną toaletę i ubiera podopieczną.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, utrzymanie porządku w domu, robienie zakupów

Opieka: spędzanie czasu z podopieczną, pomoc przy ubieraniu się, przy higienie ciała, myciu, wstawaniu, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, podawanie leków.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu 80m² na pierwszym piętrze. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój 16m² i osobna toaleta (WC). W domu jest dostęp do Internetu i możliwość wykonywanie połączeń na telefony stacjonarne do Polski.

Dwa razy w tygodniu przychodzi pani, która sprząta.

Czas wolny to min. 2 godziny dziennie.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

komunikatywna/dobra znajomośc języka niemieckiego, opiekunka niepaląca, gotowa do wyjazdu 9.05.
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 172571c8cdb98087