€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych do Pana z Hannoveru od zaraz na 6 tygodni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 września 2015 02:42

Rekrutacja do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Oferta dotyczy opieki nad panem w wieku 73 lat, który mieszka w Hanowerze i cierpi na nadciśnienie, osteoporozę oraz alergię.

Stan zdrowia

Podopieczny ma 73 lata (178 cm wzrostu, 85 kg). Ma zatwierdzoną drugą grupę inwalidzką. Cierpi na choroby wieku starczego, nadciśnienie, osteoporozę, polineuropatię (uszkodzenie nerwów), artrozę (plecy i kolana), ma alergię na laktozę. Podopieczny budzi się raz w nocy należy mu wtedy pomóc w dojściu do toalety.
Obowiązki

Pomoc podopiecznemu przy wstawaniu i poruszaniu się, przy myciu i kąpaniu, ubieraniu się, podczas jedzenia, spędzanie czasu z podopiecznym, zajmowanie się domem (sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie).
Informacje dodatkowe

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Jest osobą komunikatywną i towarzyską. Do tej pory zajmowała się nim żona, ale aktualnie z powodów zdrowotnych nie może tego robić, będzie przebywać ok 6 tyg. w klinice rehabilitacyjnej i na ten czas potrzebna jest opiekunka.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój łazienką, tv, internetem i telefonem. Czas wolny to 2 razy po pół dnia w ciągu tygodnia.
Kontakt

tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu 4.10 na 6 tyg
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);

Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);

Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;

Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;

Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;

Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;

Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);

Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;

Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 9105604ed725fa34