€ 1,240.00

Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych od 12.10. do pani z ok. Frankfurtu nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem, Bad Camberg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 września 2017 03:51

Od 12 października propozycja podjęcia krótkoterminowej pracy w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem przy opiece nad Panią w wieku 87 lat.

Wyjazd na niecałe pięć tygodni od 12.10. do 17.11.!
Obecnie firma Herz24 poszukuje opiekunki chętnej do wyjazdu na zastępstwo do pani z uzdrowiskowej miejscowości Bad Camberg (ok.Frankfurtu nad Menem).
Pani ma 87 lat, 154 cm wzrostu i waży 56 kg. Cierpi na demencję i inkontynencję. Podopieczna porusza się samodzielnie, ale do dyspozycji ma wózek inwalidzki oraz balkonik. Pani ma problemy z sercem i nadciśnieniem. Choruje na czerniaka.
Obowiązki
Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie.
Opieka: ewentualna pomoc w pielęgnacji ciała, przy kąpaniu oraz ubieraniu, towarzyszenie podopiecznej na spacerach, w wyjściach do kościoła, na ogród lub do lekarza.
Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka sama w domku z ogrodem.
Do dyspozycji dla opiekunki jest własny pokój z podstawowym wyposażeniem. W domu jest dostęp do Internetu.
Czas wolny to min. 2-3 godzin dziennie oraz dodatkowo do uzgodnienia z rodziną.

Kontakt na e-mail: justyna.art@herz24.pl lub pod numerem tel. 730-733-104,

Wymagania
mocna komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu 11.10. do 17.11.
Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 53859bb99bbbd782

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych od 12.10. do pani z ok. Frankfurtu nad Menem”

  1. Dexter040404 na 22 września 2017 @ 19:26

    Witam. Jestem zainteresowana. Prosze o kontakt na priv : a.fyda@interia.pl