€ 1,140.00

Dam pracę w Niemczech – opiekunka osób starszych z podstawowym niemieckim do pani z ok. Wolfsburga od 4.06.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 maja 2017 03:46

Od 4-go czerwca 2017 poszukiwana opiekunka osoby starszej z podstawową znajomością języka, gotowa do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad seniorką z Wolfsburga.

Wyjazd do pani z ok.Wolfsburga na 6 tyg. od 4.06.
Obecnie firma Herz24 poszukuje opiekunki z podstawami niemieckiego (opiekunka powinna posiadać duzy zasób słownictwa, gramatyka nie jest ważna).chętnej do wyjazdu do Isenbuettel (ok.Wolfsburga). Tylko 4,5 godziny drogi jadąc ze Szczecina.
Stawka 1140 Euro netto plus zwrot kosztów podróży Podopieczna waży 85 kg, ma 168 cm wzrostu. Ma problemy z poruszaniem wynikające z wieku, korzysta z pomocy balkonika lub w gorsze dni wózka inwalidzkiego , jest osłabiona, występują początki demencji oraz inkontynencja.
Praca w nocy póki co nie występuje. Należy być przygotowanym do niesienia pomocy.
Obowiązki
Opieka: aktywne spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie przy spacerach oraz wspólnych posiłkach. Pomoc przy ubieraniu się, przy higienie ciała, pilnowanie przyjmowania leków.
Prowadzenie domu: dbanie o porządek, drobne prace domowe, przyrządzanie posiłków, robienie zakupów.
Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym. Dom wyposażony jest w balkonik, wózek inwalidzki i łóżko medyczne.
Do dyspozycji dla opiekunki jest własny pokój z podstawowym wyposażeniem, jest dostęp do Internetu oraz telewizor.
Syn podopiecznej mieszka w tym samym domu, w osobnym segmencie, jest „na wyciągnięcie ręki” w razie potrzeby.
Czas wolny to min. 2-3 godziny dziennie.
Kontakt na priv lub pod numerem 730-733-104

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 3.06 na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 327591c50a90114e