€ 1250 euro miesięcznie netto

Dam pracę w Niemczech opiekunka osoby starszej Berlin od 23 czerwca 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 czerwca 2017 05:12

Od zaraz (23-czerwca 2017) poszukiwana osoba do pracy w Niemczech na stanowisko opiekuna osób starszych. Zatrudnienie w Berlinie przy opiece nad 65-letnią Panią z demencją.

Firma Progressio24 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej
Miejsce pracy: Berlin

WYMAGANIA:
 doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
 dobra znajomość języka niemieckiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 opieka nad panią 65- letnią, pani ma demencje porusza się samodzielnie, nie ma wstawania nicnego
 prowadzenie domu
OFERUJEMY:

 Pracę na umowę zlecenie
 stawka 1250 euro miesięcznie netto
 stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
 odprowadzane składki ZUS i EKUZ
 legalną pracę (dokument A1)
 elastyczne wyjazdy
 bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
 wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zatrudniamy także panie z językiem podstawowym stawka 800-900 euro.
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 3755947c02c2284a

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.