€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech opiekunka osoby starszej do pani z Hanoweru 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 listopada 2016 05:27

Od 22-go listopada do stycznia 2017 poszukiwana opiekunka osób starszych. Praca w Niemczech z premią świąteczną przy opiece nad panią w wieku 89 lat z pierwszą grupą inwalidzką.

Obecnie firma Herz24 poszukuje opiekunki chętnej do wyjazdu na stale, sprawdzone zlecenie w Hanowerze. Wyjazd 22.11. do 15.01.

Podopieczna ma 89 lat (waży 50 kg). Ma zatwierdzona pierwszą grupę inwalidzką. Jest osobą komunikatywną. Ma problemy z poruszaniem, ze wzrokiem (zwyrodnienie plamki żółtej-bardzo, bardzo słabo widzi) i ze słuchem (nosi aparat słuchowy). Poza tym cierpi na osteoporozę i artrozę.
Praca w nocy może wystąpić gdy podopieczna będzie potrzebowała pomocy.

Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów.
Opieka: pomoc w pielęgnacji ciała: przy myciu, ubieranie, pomoc w przyjmowaniu posiłków i w poruszaniu (np. w dojściu do toalety). towarzyszenie podczas spacerów, rozmowy.

Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domu, zapewniony jest dostęp do Internetu. Syn odwiedza podopieczną średnio raz na dwa tygodnie. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny: 2 h w ciągu dnia + 1 wolny dzień w tygodniu (8 godzin).
Kontakt

tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

mocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu w okresie 23.11.-15.01.
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 788581f3b1ec711f