€ 1200 Euro miesięcznie

Dam pracę w Niemczech – opiekunka osoby starszej od 1.12 ze zjazdem do Polski na święta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lage
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa zlecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2014 03:34

Zatrudnienie na 2 miesiące od pierwszego grudnia 2014. Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osoby starszej w miejscowości Lage dla osoby z dobrą znajomością języka.

wyjazd na 2 miesiące, 1.12.2014 ze zjazdem do Polski na święta- stałe zlecenie

1150- 1200 euro netto miesięcznie

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrymi bardzo dobrym oraz doświadczeniem w opiece.

Pani ma 83 lata, waży 73 kg/
Pani jest po wylewie, ma założony cewnik i sondę żołądkową. Pani porusza się na wózku.
Pani jest spokojna i miła.
Podopieczna mieszka z córką-której trzeba pomagać w opiece nad matką. Córka podopiecznej jest osobą uprzejmą i przyjazną.

Obowiązki opiekunki
Wraz z córka podopiecznej:
-podawanie posiłków
– pomoc w kąpieli, myciu, w dbaniu o higienę
-wykonywanie obowiązków domowych
– gotowanie
– zakupy

Kandydatom oferujemy:
-wyjazdy na miesiąc
– atrakcyjne wynagrodzenie
Panie z językiem dobrym 1150euro netto
Panie z językiem bardzo dobrym 1200euro netto
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Dla opiekunki pokój z salonem oraz dostęp do Internetu.
Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – sobota, godz. 9 do 16 lub mailowy: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 93454639c70d1f84

Brak tagów