€ 1,200.00

Dam pracę w Niemczech opiekunka osoby starszej – Pani 91 lat, centrum Hamburga od 15 listopada

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 października 2015 04:20

Agencja pośrednictwa zatrudnienie poszukuje opiekunek osób starszych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu od 15-go listopada przy opiece nad panią w wieku 91 lat.

WINCKLER PERSONAL Sp. z o.o. Sp. k. Agencja Pośrednictwa Pracy, specjalizująca się w zakresie rekrutacji na stanowisko opieki osób starszych na terenie Niemiec. Zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów oraz kandydatów. Teraz czekamy na Ciebie!

Opiekun -(ka) starszej Pani w samym centrum Hamburga. Oferta od 15 listopada

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Hamburg
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 15.11.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 91 letniej Pani w centrum Hamburga. Osoba sprawująca opiekę powinna znać dobrze/ bardzo dobrze jęz. niemiecki oraz potrafić bardzo dobrze gotować. Rodzina poszukuje osoby, która jest chętna zostać również przez okres świąteczny. Za ten czas przyznawane są atrakcyjne bonusy do wynagrodzenia.

Podopieczna jest w wieku 91 lat,
Waży ok. 60 kg, wzrost 168 cm,
Pflegestufe: 2
Schorzenia: Seniorka ma bardzo słaby wzrok, potrzebuje wsparcia podczas czynności domowych, problemy z poruszaniem prawym ramieniem,
Porusza się za pomocą balkonika,
Seniorka przesypia noce.

WYMAGANIA:

Dobra znajomość języka niemieckiego B2/C1 – WARUNEK KONIECZNY
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku – empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów (palenie papierosów wyłącznie na zewnątrz).
Gotowość do wyjazdu na 2 miesiące.

OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie posiłków,
Robienie zakupów,
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu oraz przy pielęgnacji,
Asekuracja podczas chodzenia
Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznym.

OFERUJEMY:

Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Miesięczne wynagrodzenie,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
BEZPŁATNY TRANSPORT,
Pełna organizacja wyjazdu,
Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.

KONTAKT Z BIUREM:

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.
Przekierowanie do formularza aplikacyjnego nastąpi po kliknięciu przycisku „Aplikuj” lub po wklejeniu poniższego adresu www w pasku wyszukiwarki:

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 55

Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72

E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 – ODDZWONIMY.

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

ID ogłoszenia: 7115628d40050fef